O Nas

Salon fryzjerski istniał w LIM – MARRIOTT od 25 lat, teraz zapraszamy do nowego salonu w tej lokalizacji. W naszym salonie korzystamy z kosmetyków renomowanej marki LAKME.
Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego w centrum Warszawy, a także do naszego luksusowego spa wellness Oasis Beauty Day Spa.

LAKME

Hiszpańska wegańska marka kosmetyków Lakme zapewnia intensywną i skuteczną pielęgnację nawet najbardziej zniszczonych włosów. Została stworzona przez fryzjerów i stylistów, a to sprawia, że wyróżnia się niepodważalną jakością i skutecznością działania.

 Historia marki Lakme narodziła się w 1996 roku, od tego czasu tworzy ona nowe serie kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji i koloryzacji włosów. W 2010 roku opracowaliśmy serie Teknia.

Teknia Lakme to wegańskie i organiczne, przyjazne dla środowiska kosmetyki, które troskliwie pielęgnują włosy, przywracając im równowagę oraz nawilżenie i blask.

Spojrzenie poza te produkty, które nas po prostu pielęgnują i upiększają, to dążenie do Świadomego Piękna. W tym momencie wola ochrony własnego zdrowia i zdrowia planety łączy się i pomaga utrzymać wspólną przyszłość-

 „Zdając sobie sprawę, że ekologiczna produkcja jest głównym wyzwaniem współczesnego społeczeństwa, wierzymy, że nowa TEKNIA to kolejny krok w kierunku zielonej planety.

  TEKNIA wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnego człowieka, łącząc wielofunkcyjne produkty do pielęgnacji z poszanowaniem środowiska”